Najaarscompetitie 2021

De competitie gaat weer van start dus er komen weer gezellige en sportieve zondagen aan. 
Vind hier een uitlag wat te doen, het team en schema waar je in zit en maak er een leuke competitie van. 

Let op:

·         30 minuten voor starttijd aanwezig: kwartier met je team inspelen dan tegenstander ontvangen
·         Check op vrijdag voor de zekerheid de starttijd op mijnknltb.nl
·         Draag allemaal je clubvest

Rood 1 afdeling 54

Teamcaptain: Judith Mulder
Team: Mats Sanders, Quinn Vreugdenhil, Luca Mooiman, Julia Koppert, Emma Koppert, Jayvino Montfoort, Floor Sligman, Emma Mulder, Eli Weijer

Zondag 12-09 2021 09:00 uur Hoek van Holland

Zondag 19-9 2021  ? uur HLTC De Metselaars 
Berkenbosch Blokstraat 20 Den Haag

Zondag 26-9 2021 09:00 uur HTC Berg en Dal
Daal en Bergselaan 11 Den Haag  

Zondag 3-10 2021 09:00 uur LTC ’T Loo
Veilingweg 20 De Lier

Zondag 10-10 09:00 uur Hoek van Holland

Zondag 17-10 ? uur Thor de Bataaf
Ver-Huellweg 2 Den Haag

Zondag 24-10 ? uur HTV Berg en Dal Den Haag 

Zondag 31-10 09:00 uur LTC ‘T Loo

Let op:
·         30 minuten voor starttijd aanwezig: kwartier met je team inspelen dan tegenstander ontvangen
·         Check op vrijdag voor de zekerheid de starttijd op mijnknltb.nl

 

____________________________

Oranje 2 afdeling 217 - 398


Teamcaptain: Bianca Knipscheer
Team: Bindi Brabander, Boris Brugman, Oliver van Leur, Milan Sligman, Nijs Steenhuis, Joep de Vries, Lot Wessels

Zondag 12-09 2021 08:30 uur Hoogwerf 10B Naaldwijk  LET OP uiterlijk 08:15 aanwezig!

Zondag 19-9 2021  09:00 uur Hoek van Holland

Zondag 26-9 2021 09:00 uur J. van Oldebarnveldtstraat 2 Honselersdijk  

Zondag 3-10 2021 09:00 uur Van Leeuwenhoekstraat 20  ‘s-Gravenzande

Zondag 10-10 2021 09:00 uur  Hoek van Holland

Zondag 17-10 2021 09:00 uur ’T Loo Velingweg 20 De Lier

Zondag 24-10 2021 09:00 uur Van Leeuwenhoekstraat 20 ‘s-Gravenzande

Zondag 31-10 2021 Hoogwerf 10B Naaldwijk

Let op:
·         30 minuten voor starttijd aanwezig: kwartier met je team inspelen dan tegenstander ontvangen
·         Check op vrijdag voor de zekerheid de starttijd op mijnknltb.nl
·         Draag allemaal je clubvest
·         Jullie hebben een team van 7 en 6 is de max.
            
Of rouleren zodat je met 6 spelers bent
            O
f contact opnemen met de club waar je speelt: als een ander team er 1 minder heeft, kan 1 van jullie met dat team meespelen 

____________________________

Groen 1 10 t/m 12 jaar zondag
afdeling 20


Teamcaptain: Kimberly Woudsma
Team: Yassine Taalat, Teun Noordam, Chazz Woudsma, Glenn in ‘t Veld

Zondag 12-09 2021 10:00 uur Hoek van Holland
DE HOEK 1 – PIJNACKER 1

Zondag 19-9 2021 10:00 uur Hoek van Holland
D
E HOEK 1 – HTV BERG EN DAL 2

Zondag 26-9 2021 09:30 uur  De Lier
’T LOO 1 - DE HOEK 1

Zondag 3-10 10:00 uur Hoek van Holland
DE HOEK 1  – DE METSELAARS 1

Zondag 10-10  11:00 uur Laan Te Blotinghe 1 rIJSWIJK
RIJSHAEGHE 2 - DE HOEK 1  

Zondag 17-10 09:00 uur Hoek van Holland
DE HOEK 1  – DELFTSE TENNISBOND 1

Zondag 24-10 ?? uur Naaldwijk
NAALDWIJK 2 – DE HOEK 1 

____________________________

Groen 2 10 t/m 12 jaar zondag
afdeling 3 

Teamcaptain: Elmer Vis
Team: Siem Dijkshoorn, Mees Nederpel, Miquel Stolze, Raf Vis, Sep Peeters

Zondag 12-09 2021 09:00 Berkenbosch Blokstraat 20 Den Haag
DE METSELAARS 4 - DE HOEK 3

Zondag 19-9 2021 09:00 uur Hoek van Holland
DE HOEK 3 – TE WERVE 2

Zondag 26-9 2021 11:30 uur  Poelpolderstraat 25 Den Haag
LEIDSCHENVEEN 1 - DE HOEK 3

Zondag 3-10 10:00 uur Hoek van Holland
DE HOEK 3  – NAALDWIJK 7

Zondag 10-10  11:00 uur Ver-Huellweg 2 Den Haag
THOR DE BATAAF 3 - DE HOEK 3  

Zondag 17-10 09:00 uur Hoek van Holland
DE HOEK 3  – NAALDWIJK 6

Zondag 24-10 09:00 uur Daal en Bergselaan 11 Den Haag
HTV BERG EN DAL 4 – DE HOEK 3

____________________________

Groen 1 10 t/m 12 jaar zondag
afdeling 19

Teamcaptain: Manon Brabander
Team: Nash Brabander, Tobias Fontein, Goos Steenhuis, Ryan de Voogd
reserve: Finne van de Leur, Lente de Zwart

Zondag 12-09 2021 10:00 uur Hoek van Holland
DE HOEK 2 – CONCORDIA 1

Zondag 19-9 2021 08:30 uur Klatteweg 103 Den Haag
LEIMONIAS 1 - DE HOEK 2

Zondag 26-9 2021 10:00 uur  Hoek van Holland
DE HOEK 2 – MARIAHOEVE 1

Zondag 3-10 09:00 Daal en Bergselaan 11 Den Haag
HTV BERG EN DAL 1 - DE HOEK 2

Zondag 10-10  10:00 uur Hoek van Holland
DE HOEK 2 – DE DELFTSE HOUT 2

Zondag 17-10 09:00 uur Hoek van Holland
DE HOEK 2 – DE OUDE EIK 2

Zondag 24-10 ?? uur Naaldwijk
NAALDWIJK 3 – DE HOEK 2

____________________________

Junioren 11 t/m 14 jaar zondag
1e klasse afdeling 2

Teamcaptains: Jolande de Wilde en Bianca van Eeden
Team: Max de Vries, Livano Montfoort, Timo de Wilde, Sven van Eeden, Kevin Pronk

Zondag 19-9 2021 10:00 uur Baanderheer 18 Maasland
De COMMANDEUR MAASLAND 1 - DE HOEK 1

Zondag 26-9 2021 10:00 uur  Hoek van Holland
DE HOEK 2 - PIJNACKER 1

Zondag 3-10 09:00 Laan van Floris de 5e 1 Nootdorp
NOOTDORP 1 - DE HOEK 2

Zondag 10-10  11:00 uur Hoek van Holland
DE HOEK 2 – BE FAIR 1

Zondag 17-10 10:00 uur Broekveldselaan 2 Bodegraven
BOTESA 1- DE HOEK 2

Zondag 24-10 10:00 uur Hoek van Holland
DE HOEK 2 – NIEUWERKERK 3

Zondag 31-10 10:00 Hoek van Holland
DE HOEK 2 – NAALDWIJK 2

___________________________

Groen 10 t/m 12 jaar zondag
Groen 2 afdeling 42

Teamcaptain: Suus Wurtz
Team: Roxanne Chrispijn, Floor de Geus, Lizzy Rolaff, Sara Sanders, Jules Wurtz

Zondag 12-9 2021 10:00 uur Hoek van Holland
De HOEK 4 – NAALDWIJK 5

Zondag 19-9 2021 10:00 uur Hoek van Holland
DE HOEK 4 – THOR DE BATAAF 2

Zondag 26-9 2021 10:00 uur  ’s Gravenzande
S GRAVENZANDE 2 – DE HOEK 4

Zondag 3-10 2021 10:00 uur Hoek van Holland
DE HOEK 4 – DE COMMANDEUR MAASLAND

Zondag 10-10  2021 09:00 uur Van Rossemweg 3 Delft
DELFTSE TENNISBOND 3 - DE HOEK 4

Zondag 17-10 2021 11:00 uur Dr Albert Schweitzerdreef 437 Maassluis
EVERGREEN 1 - DE HOEK 4

Zondag 24-10 2021 10:00 uur Hoek van Holland
DE HOEK 4 – ’T LOO 2

___________________________

Junioren 11 t/m 14 jaar zondag
1e klasse afdeling 30

Teamcaptain: Simone Pronk
Team: Lucy Molenaar, Evi Rietveld, Nathalie Moerenhout, Jamie Fontein, Tijs de Geus

Zondag 19-9 2021 12:00 uur Hoek van Holland
DE HOEK 1  - ORANJE TC 1

Zondag 26-9 2021 10:00 uur  De Lier
’T LOO 1 – DE HOEK 1

Zondag 3-10 12:00 Hoek van Holland
DE HOEK 1 – FORESCATE 1

Zondag 10-10  09:00 uur Noordweg 44A Den Haag
DE RHIJENHOF 1 - DE HOEK 1

Zondag 17-10 12:00 uur Lindelaan 7 Den Haag
LEEUWENBERGH 1- DE HOEK 1

Zondag 24-10 10:00 uur Hoek van Holland
DE HOEK 1 – NAALDWIJK 3

Zondag 31-10 Hoek van Holland
DE HOEK 1 – NIEUWERKERK 4

___________________________

Junioren 11 t/m 14 jaar zondag
2e klasse afdeling 6 

Teamcaptain: Gilbert Plugge
Team: Ties Steenhuis, Kars Plugge, Mila Haisma, Madelief Lensselink, Tess van ’t Wout, Anne Pronk

Zondag 19-9 2021  10:00 uur Berkenbosch Blokstraat 20  Den Haag
DE METSELAARS 1 - DE HOEK 3

Zondag 26-9 2021 10:00 uur Hoek van Holland  
DE HOEK 3 – RIJSHAEGHE 2

Zondag 3-10 2021 12:00 uur Arckelweg 20-B Poeldijk
VERBURCH 1 - DE HOEK 3 

Zondag 10-10 11:00 uur Hoek van Holland
DE HOEK 3 – NAALDWIJK 7

Zondag 17-10 10:00 uur Hoek van Holland 
DE HOEK 3 – TANTHOF DELFT 3

Zondag 24-10 ? uur  Klatteweg 103 Den Haag
LEIMONIAS 4 - DE HOEK 3

Zondag 31-10 10:00 uur Hoek van Holland
DE HOEK 3 – HTV BERG EN DAL 1

___________________________

Gemengd 13 t/m 17 jaar zondag
2e klasse afdeling 4

Teamcaptain: Robbie Kruining
Team: Rebecca Looije, Jara vd Berg, Vienna Montfoort, Robbie Kruining, Guus Molenaar, Daniel Moerenhout (reserve: Manon Sommeling, Madelon Los)

Zondag 19-9 2021  12:00 uur Hoek van Holland
DE HOEK 1 – ZOETERMEER 1

Zondag 26-9 2021 11:00 uur Parkweg 5 Papendrecht  
TOP PAPENDRECHT 2 - DE HOEK 1

Zondag 3-10 2021 12:00 uur Hoek van Holland
DE HOEK 1 – NAALDWIJK 2 

Zondag 10-10 12:00 uur De Lier
’T LOO 1 - DE HOEK 1

Zondag 17-10 10:00 uur Hoek van Holland
DE HOEK 1 – LANGELAND 1

Zondag 24-10 09:00 uur  Weegbreestraat 14 (bedrijvenpark schiebroek) Rotterdam
TOEG-ROTTERDAM 2 - DE HOEK 1

Zondag 31-10 10:00 uur Klatteweg 103 Den Haag
LEIMONIAS 1 – DE HOEK 1